Aftersale V40| 17-10-2017 / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5092

[Biologie] Vogelbilder aus Fernen Zonen - Abbildung und beschreibung der Papageien

Dr. Ant. Reichenow
Kassel
Theodor Fischer
1883
Gebonden, groot folio, zwart en verguld gepreegd gedecoreerd groen linnen. Linnen licht sleets, wat roestvlekjes. Compleet met alle 33 verbluffende kleurenafbeeldingen van papegaaien. Zeldzaam.
Richtprijs: € 500 - € 1000

Aftersale prijs € 1000

Om dit kavel op uw bestellijst te zetten dient u te zijn ingelogd Inloggen