Persoonlijk Menu

Kavel #: 3017

[Illustraties] Originele Ontwerpen: Spelende Kinderen [Totaal 4]

Corina Agatha Smit (1918-2003)
Vier originele ontwerpen met spelende kinderen.
Aquarel op papier.
Gesigneerd.
Elk 16 x 22,5 cm.
Goede staat.
Richtprijs: € 50 - € 100
delete Verwijder van favorieten