V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en Zeldzame Boeken

Kavel #: 5022

[Geschiedenis, Topografie] Vaderlandse Historie [Totaal 21]

Isaak Tirion (1705-1764)
1749-1759
21 delen.
Gebonden, half kalfsleer, verguld gepreegde titels op geribde ruggen, gemarmerde platten.
Bindingen alle sleets.
Al met al 75 portretten, 42 uitvouwbare gravures, 5 kaarten en een frontispice.
Vol. 7 heeft wat restauraties aan pagina 91-94.
Conditie kaarten:
Vol. 6 Nederland, scheurtje in de marge.
Vol.11 West Indië, scheurtje in de marge.
Vol.2 Verenigd Nederland, scheurtje in de marge.
Vol.9 Europe to Asia, scheurtje in de marge.
De kaart van Leiden is prima.
Over het algemeneen goed met hier en daar wat verbruining.
Richtprijs: € 200 - € 400