Persoonlijk Menu

Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4201-4400 Cartografie
.... [4260] [4261] [4262] [4263] [4264] [4265] [4266]

Kavel #: 4263

[Kaarten] Hemisphae Alis Coeli Sphaeri Gra-RII Bore et Terrae Casceno Phia

Peter Schenk/Gerard Valk
Fraai reproductie van een 17e eeuws gravure Hemisphae Alis Coeli Sphaeri Gra-RII Bore et Terrae Casceno Phia.
Handgedrukt en hadgekleurd.
Plaat 70 x 80 cm, achter passe-partout 82 x 100 cm.
Passe-partout heeft licht beschadigde hoeken .
Richtprijs: € 30 - € 60
delete Verwijder van favorieten