Kavel #: 5660

[Etsen] Voorportaal van een Moskee

Marius Bauer (1867-1932)
Wisselingh
1904
Ets op papier.
Wisselingh 230.
Gemonogrammeerd in potlood rechtsonder.
Genummerd 89 (van 100)
Afbeelding 46 x 56 cm.
Achter passe-partout 70 x 84,5 cm.
Uitstekend.
Richtprijs: € 200 - € 400