Kavel #: 5641

[Lithografie] Geen titel

Aat Veldhoen (1934)
1970
Man en vrouw bedrijven op speelse wijze de liefde. Linksboven een inzet van hun toekomstige naakte slapende baby; een metaforische verwijzing naar de onsterfelijkheid van de eeuwige voortplanting.
Lithografie.
Gelimiteerde oplage 60/100.
Gesigneerd in potlood.
Uitstekend.
Richtprijs: € 50 - € 100