Kavel #: 5630

[Schilderijen] Abstracte Compositie

Siep van den Berg (1913-1998)
Abstracte compositie.
Olie op doek.
Gesigneerd op het spieraam.
Ingelijst 94 x 114 cm.
Heel goede staat.
Richtprijs: € 800 - € 1600