V41|3.4.2018 / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5625

[Tekeningen] Abstracte Compositie

Siep van den Berg (1913-1998)
Abstracte compositie.
Zwarte stift op papier.
Gesigneerd in potlood.
Ingelijst 28 x 39 cm.
Uitstekend.
Verkocht: € 85