Kavel #: 5592

[Schilderijen] Blauw en Goud

G. Fartiluc (?)
Abstracte afbeelding.
Onduidelijk gesigneerd in blauwe inkt.
Ingelijst 14 x 40 cm.
Richtprijs: € 20 - € 40