Kavel #: 5582

[Gravures] Vrouw

Aat Veldhoen (1934)
2002
Ets.
Achter passe-partout 50 x 50 cm.
Gesigneerd in potlood.
Uitstekend.
Richtprijs: € 30 - € 60