V41|3.4.2018 / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5582

[Gravures] Vrouw

Aat Veldhoen (1934)
2002
Ets.
Achter passe-partout 50 x 50 cm.
Gesigneerd in potlood.
Uitstekend.
Verkocht: € 45