Kavel #: 5561

[Zeefdrukken] Nationale Strippenkaart

Rob Scholte (1958)
1990
Iconisch beeld: de Nationale Strippenkaart.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 103/125 in potlood.
Afbeelding 59 x 81 cm.
Uitstekend.
Richtprijs: € 30 - € 60