Kavel #: 5550

[Gouaches] De Dijkpoort in Hattem, voor de restauratie

Jacob Honig (1893-1991)
Hattem
1932
Leuk uitgevoerde tekening in gouache van de Dijkpoort te Hattem, voor de restauratie door Cuypers in 1909.
Gesigneerd linksonder.
Size 37 x 30 cm.
Richtprijs: € 25 - € 50