Kavel #: 5547

[Etsen] De Schilder in zijn Atelier

Adriaen van Ostade (1610-1685)
Haarlem
Adriaen van Ostade
1645-1649
Een van van Ostade’s meest beroemde etsen.
De Schilder in zijn atelier.
Ets, droge naald.
Afbeelding 16,5 x 20 cm.
Ingelijst 27 x 33 cm.
Richtprijs: € 200 - € 400