Kavel #: 5545

[Tekeningen] Portret van een andere Vrouw

John Raedecker (1885-1965)
Portret van een andere vrouw.
Krijt op papier.
Gesigneerd J.R. in potlood rechtsonder.
Klein vlekje linksonder.
Ingelijst, 32 x 42 cm.
Provenance: Sothebys 1991.
Richtprijs: € 180 - € 360