Kavel #: 5544

[Tekeningen] Portret van een Vrouw

John Raedecker (1885-1965)
Portret van een vrouw.
Houtskool op papier.
Gesigneerd J.R. in potlood rechtsonder.
Lichte waterschade.
Ingelijst, 23 x 33 cm.
Provenance: Sothebys 1991.
Richtprijs: € 120 - € 240