Persoonlijk Menu

Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5006

[Geschiedenis, Topografie] Toneel des Oorlogs [Totaal 2]

Jacob Meurs / Johannes van Someren
1675
Twee delen.
Gebonden, half kalsfsleer, gemarmerde platten, verguld gepreegde titels op rode leren labels op ruggen.
Bindingen sleets, ruggen missen uiteindes, lichte verbruining hier en daar, een aantal pagina’s met lichte waterschade.
Mist alleen de plaat met de belegering van Naarden, verder compleet.
Uiterst zeldzaam en gewild.
Richtprijs: € 700 - € 1400
delete Verwijder van favorieten