Persoonlijk Menu

Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4086

[Lithografie] Diverse Onderwerpen [Totaal 29]

29 Duitse Lithografiëen, alle op 2 na prachtig gekleurd.
Dieren, planten, ornamenten en andere onderwerpen.
Alle ongeveer 32 x 24 cm.
Richtprijs: € 30 - € 60
delete Verwijder van favorieten