V41|3.4.2018 / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4086

[Lithografie] Diverse Onderwerpen [Totaal 29]

29 Duitse Lithografiëen, alle op 2 na prachtig gekleurd.
Dieren, planten, ornamenten en andere onderwerpen.
Alle ongeveer 32 x 24 cm.
Verkocht: € 95