V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 4801-5000 Aziatica

Kavel #: 4819

[Aardewerk] Ming Schaal

China
1368-1644
Ming schaal met onderglazuur en versierd met blauwe bloemmotieven.
Haarscheurtjes en restauraties.
Diameter 33 cm.
Verkocht: € 170