V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek
.... [5574] [5575] [5576] [5577] [5578] [5579]

Kavel #: 5577

[Schilderijen] Nederlands Rivierlandschap

Willem C. Rip (1856-1922)
Typisch Hollands landschap, een rivier met visser in een boot, op de achtergrond een molen.
Olie op paneel.
Beeld 18 x 12 cm, in een verguld houten lijst, 33 x 28 cm.
Gesigneerd linksonder.
Richtprijs: € 70 - € 100