V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5512

[Schilderijen] Nederlands Rivierlandschap

Willem C. Rip (1856-1922)
Typisch Hollands landschap, een rivier met visser in een boot, op de achtergrond een molen.
Olie op paneel.
Beeld 18 x 12 cm, in een verguld houten lijst, 33 x 28 cm.
Gesigneerd linksonder.
Richtprijs: € 100 - € 200