V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst

5501-5700 Kunst en Grafiek

Kunst. Unica of in gelimiteerde oplage in o.a. de volgende categorieën: Schilderijen, Collages, Platen en Tekeningen, Aquarellen, Fotografie. Met de hand gemaaktge originele Gravures, Etsen, Posters, Prenten, Foto’s, Houtsneden en Litho’s. Originele Standbeelden en Beeldhouwwerken.

Voor de definitie van gelimiteerd werk hanteren wij de Nederlandse wettelijke voorschrsiften, te weten:
- Tapisserieën en Wandtextiel; maximale oplage 8 stuks.
- Handmatig gemaakt, genummerd en gesigneerd Emailwerk. Maximale oplage 8 stuks.

upKavel #
upRichtprijs
5501 [Tekeningen, Schilderijen] Het Vrouwelijk Naakt [Totaal 6]
Verkocht € 20
5502 [Aquarellen] Landschappen [Totaal 5]
Verkocht € 40
5503 [Tekeningen] Bloemen [Totaal 7]
€ 20 - € 40
5504 [Tekeningen] Antieke Voorwerpen [Totaal 9]
€ 20 - € 40
5505 [Tekeningen] Mensen en Dieren [Totaal 16]
€ 20 - € 40
5506 [Schilderijen] Romantische Schilderijen op Zijde [Totaal 2]
Paris
Verkocht € 20
5507 [Schilderijen] Jongen
Verkocht € 40
5508 [Aquarellen] Stadsgezicht
Cornelis Jan (Bob) ten Hoope (1920−2014)
Verkocht € 70
5509 [Aquarellen] Portret van een Vrouw
Juliantje Wilhelmine de Blieck - Spoor (1938)
€ 40 - € 80
5510 [Schilderijen] Stilleven
Henk Bos (1901-1979)
Verkocht € 200
5511 [Schilderijen] Donkere Brug
Hermanus Antonius (Henri) van Daalhoff (1867-1953)
€ 200 - € 400
5512 [Schilderijen] Nederlands Rivierlandschap
Willem C. Rip (1856-1922)
€ 100 - € 200
5513 [Schilderijen] Stadsgezicht met Kerk en Kapel
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)
Den Haag
Verkocht € 80
5514 [Schilderijen] Winter in Doeveren
Leonard Pieter Versteeg (1901-1992)
Verkocht € 70
5515 [Aquarellen] Amsterdams stadsgezicht met Woonboot
Johannes Norbertus Buning (1893-1963)
€ 300 - € 600
5516 [Aquarellen] Koeien in het veld
A.H. van Heekeren
Verkocht € 30
5517 [Schilderijen] Vissersboten op Zee
Joseph-Joducus (Jozef) Moerenhout (1801-1874)
Verkocht € 100
5518 [Aquarellen] Het bouwen van de Afsluitdijk
€ 300 - € 600
5519 [Schilderijen] Riviergezicht
H.P. K....
Verkocht € 100
5520 [Lithografie] Portret van Mevrouw Vroom
Wilhelm Christian Georg Rueter (1875-1966)
Verkocht € 80
5521 [Zeefdrukken] Landschap
Bernard Cathelin (1919-2004)
Verkocht € 60
5522 [Zeefdrukken] Compositie
Gerard Verdijk (1934-2005)
Verkocht € 30
5523 [Zeefdrukken] Naissance
Vladimir Veličković (1935)
Verkocht € 50
5524 [Zeefdrukken] Geometrische Compositie
Christian Megert (1936)
Verkocht € 35
5525 [Zeefdrukken] Geometrische Compositie
Christian Megert (1936)
Verkocht € 60
5526 [Lithografie] Tycho Brase
Lucio del Pezzo (1933)
€ 40 - € 80
5527 [Lithografie] Abstracte Compositie
Lucio del Pezzo (1933)
€ 40 - € 80
5528 [Lithografie] Abstracte Compositie
Lucio del Pezzo (1933)
Verkocht € 45
5529 [Kunst] Project for Sky-writing, plate 9.
Robert Filliou (1926-1987)
Verkocht € 180
5530 [Lithografie] Zonder Titel
Jacqueline de Jong (1939)
Verkocht € 30
5531 [Lithografie] Abstracte Compositie
Gérard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
Verkocht € 40
5532 [Lithografie] Abstracte Compositie
Jon Marten (1934)
€ 30 - € 60
5533 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie, Blauw
Yvaral (=Jean-Pierre Vasarely (1934–2002)
Verkocht € 110
5534 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie, Oranje
Verkocht € 90
5535 [Lithografie] Zonder Titel
Joost Huizinga (1939-2014)
€ 40 - € 80
5536 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie
Josua Reichert (1937)
Verkocht € 40
5537 [Tekeningen] Portret van een Man
Julian B.
€ 50 - € 100
5538 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie
Peter Struycken (1939)
Verkocht € 60
5539 [Lino] Gezeten Vrouw
Henri Matisse (1869-1954)
€ 1,500 - € 2,500
5540 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie
Peter Struycken (1939)
Verkocht € 160
5541 [Etsen] Moerasargel
Ko Oosterkerk (1928-2012)
€ 50 - € 100
5542 [Lithografie] Zonder Titel
Bram van Velde (1895-1981)
Verkocht € 150
5543 [Etsen] Abstracte Compositie
Guillaume Le Roy (1938-2008)
Verkocht € 30
5544 [Lithografie] Z.W.P.P.
Fred van der Wal (1942)
Verkocht € 40
5545 [Lithografie] Vrouw in Stoel
Metten Koornstra (1912-1978)
€ 30 - € 60
5546 [Lithografie] Eet Meer Aardappelen
Jacqueline de Jong (1939)
Verkocht € 40
5547 [Lithografie] Sky Event
Pieter Engels (1938)
€ 30 - € 60
5548 [Lithografie] Futuristic Sky Event
Pieter Engels (1938)
€ 30 - € 60
5549 [Lithografie] Mühlenbild
André Thomkins (1930-1985)
€ 60 - € 120
5550 [Lithografie] Burgunder
André Thomkins (1930-1985)
€ 50 - € 100
5551 [Lithografie] Gesetzestricke
André Thomkins (1930-1985)
€ 100 - € 200
5552 [Prent] Taxat
Woody van Amen (1936)
€ 60 - € 120
5553 [Lithografie] Zonder Titel
Jörg Reme (1941)
Verkocht € 60
5554 [Zeefdrukken] Maison Violette
Willem van Malsen (1940-2005)
Verkocht € 60
5555 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie
Sam Middleton (1927-2015)
Verkocht € 50
5556 [Lithografie] Essay in Ballistics II
Hannes Postma (1933)
Verkocht € 40
5557 [Etsen] La Maison de Th. Rousseau et l’Eglise de Barbizon
Marcel Jacque (1906-1981)
€ 50 - € 100
5558 [Zeefdrukken] Zonder Titel
Hans Coumans (1943-1986)
€ 40 - € 80
5559 [Zeefdrukken] Zonder Titel
Oey Tjeng Sit (1917-1987)
Verkocht € 55
5560 [Zeefdrukken] Zonder Titel
Oey Tjeng Sit (1917-1987)
Verkocht € 55
5561 [Lithografie] Geel Blauw
Bram Bogart (1921-2012)
€ 150 - € 300
5562 [Zeefdrukken] Concetto Spaziale
Lucio Fontana (1899-1968)
Verkocht € 600
5563 [Lithografie] Abstracte Compositie
Jean Bazaine (1904-2001)
Verkocht € 60
5564 [Lithografie] Abstracte Compositie
Kumi Sugai (1919-1996)
Verkocht € 60
5565 [Lithografie] Abstracte Compositie
Kumi Sugai (1919-1996)
Verkocht € 80
5566 [Lithografie] Bierdrinker
Jacob Zekveld (1945-2002)
Verkocht € 40
5567 [Zeefdrukken] Landschap met Koeien
Han Jansen (1931-1994)
Verkocht € 40
5568 [Zeefdrukken] Geometrische Compositie
Bob Bonies (= Bob Nieuwenhuis, 1937)
Verkocht € 50
5569 [Zeefdrukken] Maanlandschap
Etienne Elias
€ 70 - € 140
5570 [Lithografie] Abstracte Compositie
Daniel Humair (1938)
€ 50 - € 100
5571 [Lithografie] Kwadraat in 4 kleuren
Max Bill (1908-1994)
Verkocht € 280
5572 [Lithografie] Compositie met Figuren
Henri Plaat (1936)
Verkocht € 50
5573 [Zeefdrukken] Abstracte Compositie
Kumi Sugai (1919-1996)
Verkocht € 90
5574 [Lithografie] Uit de serie PRENT 190
Jan Voss (1936)
€ 40 - € 80
5575 [Lithografie] Ets
Willem van Malsen (1940-2005)
Verkocht € 30
5576 [Lithografie] Compositie
Jan Voss (1936)
€ 50 - € 100
5577 [Lithografie] Compositie
Jan Voss (1936)
Verkocht € 55
5578 [Lithografie] Abstracte Compositie
Daniel Humair (1938)
Verkocht € 50
5579 [Etsen] Jardin du Silence
Jan Montijn (1924-2015)
Verkocht € 60
5580 [Zeefdruk] Compositie
Cesar Domela (1900-1992)
Verkocht € 120
5581 [Lino] Het Dorp in het Bos
V. Preget
Verkocht € 30
5582 [Gemengde Techniek] Tweezijdig Kunstwerk.
Verkocht € 40
5583 [Etsen] Abstracte Compositie
Guillaume Le Roy (1938-2008)
Verkocht € 30
5584 [Lithografie] Abstracte Compositie
Dieter Roth (1930-1998)
Heidelberg
Verkocht € 260
5585 [Zeefdrukken] Stilleven
Rudi van de Wint (1942-2006)
€ 30 - € 60
5586 [Zeefdrukken] Stilleven
Rudi van de Wint (1942-2006)
€ 30 - € 60
5587 [Lithografie] Zonder Titel
Hans Belleman (1950)
Verkocht € 30
5588 [Ets] Yellow Sickle
Guido F. de Waart (1931)
Verkocht € 20
5589 [Zeefdrukken] Amsterdam A
Gordon House (1932-2004)
London
Verkocht € 50
5590 [Zeefdrukken] Amsterdam B
Gordon House (1932-2004)
London
Verkocht € 55
5591 [Etsen] Abstracte Compositie
Anton Buytendijk (1913-2002)
Verkocht € 25
5592 [Etsen] Abstracte Compositie
Anton Buytendijk (1913-2002)
Verkocht € 25
5593 [Schilderijen] Frans Landschap
Verkocht € 100
5594 [Schilderijen] Dorpsgezicht
Hermanus Rijk Scholten (1893-1941)
Verkocht € 30
5595 [Aquarellen] De Duinen
Annie Simonis (= An Zonneveld 1907-1999)
€ 20 - € 40
5596 [Schilderijen] Vier Landschapjes [Totaal 4]
€ 60 - € 120
5597 [Zeefdrukken] Naakt Oranje
Frits Gramberg (1931)
Verkocht € 30
5598 [Beeldhouwwerken] Abstract Werk
Hans Versteeg (1948)
Verkocht € 60
5599 [Tekeningen] Vijf tekeningen van André van der Vossen [Totaal 5]
André van der Vossen (1893-1963)
€ 150 - € 300
5600 [Grafiek] Woody van Amen [Totaal 6]
Woody van Amen (1936)
Verkocht € 80
5601 [Waterverf / Inkt] Een gezicht nabij Amersfoort
David Schulman (1881-1966)
Amersfoort
Verkocht € 80
5602 [Beeldhouwwerken] De Omhelzing
€ 80 - € 160
5603 [Schilderijen] De Oude Dame
E.H.
Verkocht € 30