Persoonlijk Menu

Kavel #: 5091

[Geschiedenis] Collectio dissertationum rarissimarum historico-philologicarum

Joannis Georgii Graevii
Trajecti Batavorum (= Utrecht)
Guilielmum vande Water
1716
Gebonden, leer, verguld gepreegde ritel op verguld gepreegde gedecoreerde rug.
Leer en vergulding sleets.
Met grote uitslaande prent, met een reparabele scheur.
Richtprijs: € 50 - € 100
delete Verwijder van favorieten