Kavel #: 5008

[Wetenschap] Handboek voor Gehuwden

Dr. Emile Boulanger
Amsterdam / Soerabaja
N.V. Gebr. Graauw
1902
Gebonden, halflinnen.
Rug beschadigd, gedeeltelijk los.
Prachtige kleurenlithografie.
Richtprijs: € 10 - € 20