V40|17-10-2017 / 4501-4700 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4599

[Gebruiksvoorwerpen, Decoratie] Diverse Voorwerpen [Totaal 3]

Een glazen of kristallen bel, met chip, 20 cm hoog.
Een potpourrischaal, versierd, 9 cm hoog.
Een aardewerken kom, verguld interieur, handgesigneerd op de bodem.
Richtprijs: € 20 - € 40