Persoonlijk Menu

V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1528

[Kunstnaslagwerken] Neues allgemeines Künstler-Lexikon in 25 Bänden, oder Nachrichten von dem Leben und den Werken der Maler, Bildhauer, Baumeister, Kupferstecher, Lithographen... [Totaal 25]

Dr. G.K. Nagler
Wien
Manz’sche Verlags und Universitätsbuchhandlung
1924
25 delen.
Gebonden, half kalfsleer, verguld gepreegde titels op ruggen.
Leer op ruggen licht sleets.
Goede set van dit belangrijke naslagwerk.
Verkocht: € 100
delete Verwijder van favorieten