V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1571

[Tijdschriften] Het Weekblad Cinema en Theater [Totaal 2]

1927 / 1929
2 delen.
Complete jaargangen, 1927 en 1929.
Gebonden, groen halflinnen, verguld gepreegd gemarmerd papier met leren label met verguld gepreegde titels op voorzijde, verguld gepreegde titels op ruggen.
Het deel voor 1927 heeft een aan de zijkant gespleten rug, beide delen platten sleets, interieur goed.
Richtprijs: € 20 - € 40

Bekijk aftersale prijs