V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1537

[Catalogi] Haags Gemeentemuseum [Totaal 23]

’s -Gravenhage
Haags Gemeentemuseum
1946-1999
Gerijpte Kunst (1946)
Vlaamse Kunstenaars Van de Leie 1890-1940 (1947)
Facetten van hedendaagse schilderkunst (1949)
Gemeentemuseum van ’s-Gravenhage Gids van de afdeling Oude Kunstnijverheid (1950)
Edvard Munch (1951)
Negen Haagse Kunstenaars (1962)
Aanwinsten 1957-1963 (1963)
Hedendaagse Japanse Schilderkunst (1963)
K. Wiekart - Den Haag beeld van een stad (1964)
Haagse Aquarellisten (1965)
Etie van Rees (1964)
Kunst uit Afrika Rond de Niger - de machtige rivier I Catalogus (1971)
Kunst uit Afrika Rond de Niger - de machtige rivier II Handboek (1971)
Messen en vorken 1500-1800 uit de eigen collectie (1972) uiterst zeldzaam.
Dick Raaijmakers Drie Ideofonen (1973)
Haagse Meubelmakers uit de negentiende eeuw (1974)
Zienderogen (1977)
Hoogtepunten uit de verzameling van het Haags Gemeentemuseum (1985)
Pieter Singelenberg - Het Haags Gemeentemuseum van H.P. Berlage (1996)
Jaarboek Haags Gemeentemuseum Jubileumnummer 95-96 (1997)
Gemeentemuseum Den Haag De Collecties (1998)
Jaarboek Gemeentemuseum Den Haag 1998 (1999)
Gemeentemuseum Den Haag H.P. Berlage (1999)
Richtprijs: € 40 - € 80