V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1505

[Kunst] Duitse Kunst uit de collectie van Kurt Löb [Totaal 15]

Karl Scheffler - Deutsche Maler und Zeichner (1919)
Knaurs Lexikon Moderner Kunst (1955)
Menschen und Menschenrechte (1979)
Die Geburt Christi (1968)
Jean Paul Um nicht zu lügen (1963) gelimiteerde oplage van 250.
Hans Dieter Schäfer - Auf der Flucht Meine kindheit in Bildern (1999) gesigneerd met opdracht.
Deutsche und französische Aquarelle und Zeichnungen 1870-1930 (1968)
Europäische malerei der Gegenwart Spuren und Zeichen Trier 1984 (1984)
Courbet und Deutschland (1978)
Zeitlose Kunst (1934)
Hundert Meisterzeichnungen aus der Hamburger kunsthalle 1500-1800 (1967)
Helmut Stampfer - Die Krypta von Marienberg (1982)
Malerwelt ab 1900 (1982)
Butner Graphik Almanach V (1985) 2 exemplaren.
Met:
Diverse uitnodigingen.
Richtprijs: € 20 - € 40

Bekijk aftersale prijs