V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 4001-4500 Antieke Kaarten en Prenten

Kavel #: 4024

[Lithography] Alexander Ver Huell [Total 4]

Alexander Ver Huell (1822-1897)
Arnhem
D.A. Thieme
ca. 1864
4 portfolios.
Alle met lithografische platen door Alexander Ver Huell.
Titels:
Tijdspiegel-Phantasien No. 2. 5 platen.
Hier en Daar (1864) 20 platen.
Naar ’t Leven. Londen in 1862. 10 platen. Voor- en achterplat los.
De Spectator. 14 platen. Rug beschadigd.
Met 2 extra platen.
Compleet, 51 platen in totaal.
Richtprijs: € 40 - € 80

Bekijk aftersale prijs