V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 4001-4500 Antieke Kaarten en Prenten

Kavel #: 4011

[Lithografie] Commedia dell’Arte

Berlin
Heuer & Kirmse
ca. 1890
Prachtige handgekleurde lithografie van twee clowns uit de Commedia dell’Arte.
Beeld 32 x 41,5 cms.
Onder passepartout 53 x 65 cms.
Richtprijs: € 20 - € 40

Bekijk aftersale prijs