V38|15.11.2016 / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5020

[Biologie] Pomologia, dat is beschryvingen en afbeeldingen van de beste zoorten van Appels en Peeren

Johann Hermann Knoop
Leeuwarden
A. Ferwerda / G. Tresling
1758
3 volumes in one:
Pomologia, dat is beschryvingen en afbeeldingen van de beste zoorten van Appels en Peeren.
Fructologia, of, Beschryving der vrugtbomen en vrugten die men in de hoven plant en onderhout.
Dendrologia of beschryving der Plantagiegewassen.
Gebonden, leer, verguld gepreegde titel op geplakt rood label op verguld gepreegde gedecoreerde en geribde rug.
Leer wat sleets.
Compleet met alle 39 handgekleurde platen.
Verkocht: € 800