V38|15.11.2016 Boeken, Prenten, Kunst & Curio

4001-4500 Antieke Kaarten en Prenten

Moderne en antieke Kaarten, Atlassen en Prenten. Seriematig vervaardigde prenten en ander grafiek. O.a. in de catageorie: Topografie, Cartografie, Asiatica, Houtsnedes en -gravures, Bouw- en Technische Tekeningen, Stadsgezichten, Lithografie, Kopergravures, Heliogravures, Etsen, Fotografie en Affiches, Tekeningen en Aquarellen.

upKavel #
upRichtprijs
4001 [Art, Architecture] Twee ontwerpen van Michelangelo voor Poorten
Michelangelo Buonarotti (1475-1564)
Verkocht € 30
4002 [Kaarten] Reiswijzer voor het Watertoerisme [Totaal 4]
H.G. Nieuwenhuijs / G.S. Vlieger
Schiedam
€ 30 - € 60
4003 [Gravures, Religie] 18e eeuwse Pausen en Kardinaals [Totaal 11]
Verkocht € 20
4004 [Gravures] Religieus Amsterdam [Totaal 15]
Verkocht € 20
4005 [Gravures] Wereldlijk Amsterdam [Totaal 17]
Verkocht € 20