V 12|16.3.2010

Boeken en Prenten.
AFTERSALE VEILING 12 - OPEN TOT 25 april 2010

Klik op veiling 12 (links) om te kijken naar overgebleven kavels. In de aftersale kunt u kavels aanschaffen voor de inzetprijs (laagste prijs) plus opgeld. Bestellingen kunt u doen door een e-mail met uw gewenste kavelnummers te sturen aan: service@amsterdambookauctions.com.
Bestellingen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.
Dagelijks worden de bestellingen verwerkt.

Deel I:
- Oude boeken, waaronder een zeldzaam werk van Berthe Hoola van Nooten; stripalbums met een tal van 1e drukken; Hermansiana; Toonderiana; Kaarten en een facsimile met 363 kaarten van Braun & Hogenberg; lithografische platen: Nederlandsch Oost-Indische Typen; Jan Mankes.

Deel II: De collectie "Loes Warmerdam": 1100 gesigneerde boeken van voornamelijk Nederlandse auteurs.

0501-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie [21]
1001-1500 Boeken - Geschiedenis en Topografie [75]
1501-2000 Boeken - Kunst, Muziek en Fotografie [50]
2001-2500 Boeken - Literatuur en Poëzie [84]
2501-3000 Boeken - Strips en Plaatjesalbums [99]
3001-3500 Boeken - Diversen [48]
3501-4000 Antieke Kaarten en Prenten [3]
4001-4500 Boeken - Antiquarisch [34]
4501-5000 Beeldende Kunst, Fotografie en Affiches [11]
6001-6100 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6101-6200 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6201-6300 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6301-6400 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6401-6500 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6501-6600 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6601-6700 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6701-6800 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6801-6900 De Collectie Loes Warmerdam [100]
6901-7000 De Collectie Loes Warmerdam [100]
7001-7100 De Collectie Loes Warmerdam [100]
7101-7200 De Collectie Loes Warmerdam [56]

Totaal aantal kavels [1581]