V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5553

[Lithografie] Auf dem Kasernenhof / Landschaft am Neckar

Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) / Rudolf Grossmann (1882-1941)
Berlin
Paul Cassirer
1916
Aan de voorkant:
E.L. Kirchner - Auf dem Kasernenhof.
Op de keerzijde, momenteel niet zichtbaar:
Rudolf Grossmann - Landschaft am Neckar / Landschap bij de Neckar Rivier.
Uit: Der Bildermann, vol.1, no. 15.
Image 23 x 29 cms.
Achter passe-partout en ingelijst 38 x 45 cm.
Uitstekende staat.
Richtprijs: € 100 - € 200