V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4031

[Prenten] Coriandro

Koriander, met zijn beschrijving in het latijn.
Afbeelding 15 x 23 cm.
Zeer licht roestvlekkig.
Ingelijst 26 x 36 cms.
Richtprijs: € 15 - € 30