V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5550

[Aquarellen] Portretten [Totaal 3]

Irene Destrée-Haek
Aquarel op papier.
Gesigneerd.
Een man, 45 x 57 cm.
Een vrouw, 50 x 65 cm.
Een vrouw met rozen, 50 x 65 cm.
Richtprijs: € 20 - € 40