V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4029

[Gravures] Foot Ball / The Slide [Totaal 2]

Thomas George Webster (1800–1886)
Berlin
F. Saba & Co. Unter den Linden 51.
ca. 1840-1850
Spelende jongens: Foot Ball (Voetbal) and The Slide (Op het ijs).
2 Charmante en levendige gravures op papier, op karton.
Foot Ball is een ets naar het beroemde schilderij van Thomas George Webster, A Football Game, van 1839.
Een klein plekje met schade in de afbeelding, waterschade aan de uiterste rand van de marge, maar verder prima.
The Slide (Die Eisbahn) heeft lichte roestvlekjes in de gehele marge.
Afbeeldingen 52 x 37 cm.
Op karton 76 x 63 cm.
Richtprijs: € 60 - € 120