V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4501-4600 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4526

[Speelgoed] Bouwsets [Totaal 3]

F. Ad. Richter & Cie.
ca. 1900
Drie houten dozen met bouwstenen.
Twee in steen, een in hout.
Afbeeldingen op dozen wat beschadigd, stenen goed.
Over het algemeen goede staat.
Met vorbeelden op papier, bechadigd.
Richtprijs: € 40 - € 80