Kavel #: 3135

[Illustraties] Originele Tekening: Joe Dalton

1984
Klein portret van Joe Dalton.
Inkt op papier.
Gesigneerd, gedateerd en met opdracht aan Hans.
Afbeelding 9,5 x 9,5 cm.
Achter passe-partout 26,5 x 21 cm.
Goede staat.
Richtprijs: € 60 - € 120