Kavel #: 3128

[Stripverhalen] Tom Poes / Kappie [Totaal 12]

Marten Toonder (1912-2005)
1946-1953
Tom Poes en de Reuzenvogel (De Muinck, Amsterdam, 1946)
Tom Poes en de Nieuwe Ijstijd (De Muinck, Amsterdam, 1949)
Tom Poes en Mom Bakkesz (De Muinck, Amsterdam, 1951)
Tom Poes en de Wenswerkster (De Muinck, Amsterdam, 1953)
Kappie en de Automatische Stuurman (De Muinck, Amsterdam, 1953)
Kappie en de Zeewedstrijd / de Grijpvogel (Friesche Vlag, Leeuwarden, 1957)
Rafelig, beschadigingen.
Redelijk tot goed.
De Bommel-legende (1973) uitstekend.
Wolle Klaver en de geheimzinnige Meridiaan (1952) uitstekend.
De Andere Wereld (9182) uitstekend.
Daar kan ik niet tegen (1985) uitstekend.
Een groot denkraam (1972) goed.
De Geheimzinnige Roverhoofdman (1970) heel goed.
Richtprijs: € 40 - € 80