Kavel #: 3036

[Illustraties] Diverse Originele Ontwerpen voor Ansichtkaarten: Katten [Totaal 8]

L. van Noorden
ca. 1939
Zes originele ontwerpen voor ansichtkaarten met katten, en twee proefdrukvellen voor zes ansichtkaarten.
Aquarel op papier.
De zes werkjes elk 22 x 14,5 cm.
De twee proefdrukvellen 28,5 x 28,5 cm.
Licht vuil.
De twee proefdrukvellen met lichte roestvlekjes.
Richtprijs: € 80 - € 160