V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4801-4900 Aziatica

Kavel #: 4813

[Aardewerk] Porseleinen Borden [Totaal 2]

ca. 1700-1800
Twee porseleinen borden.
China.
18e eeuw.
Diameter 22,5 cm.
Een met een chip en een haarlijntje, een met zeer lichte beschadigingen aan de rand van de voet.
Richtprijs: € 60 - € 120