V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4801-4900 Aziatica

Kavel #: 4812

[Aardewerk] Porseleinen Borden [Totaal 3]

ca. 1700-1800
Drie porseleinen borden.
China.
18e eeuw.
Diameter 22,5 cm.
Twee met haarlijntjes, de derde met kleine beschadigingen aan de rand.
Richtprijs: € 40 - € 80