V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4801-4900 Aziatica

Kavel #: 4810

[Aardewerk] Theebussen [Total 2]

ca. 1700-1800
Twee porseleinen theebussen.
China.
18e eeuw.
Hoogte 11 cm.
Wat beschadigingen aan de rand.
Richtprijs: € 100 - € 200