V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4027

[Gravures] Unter den Linden

Hans Meid (1883-1957)
Berlin
1910
Unter den Linden.
Levendige scene in deze beroemde Berlijnse straat.
Gravure op papier.
Getiteld, gedateerd en gesigneerd in potlood.
Titled, dated and signed in pencil.
Afbeelding 30 x 21 cm.
Achter passe-partout en ingelijst 46 x 39 cm.
Schade aan de lijst.
Richtprijs: € 100 - € 200