V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en Zeldzame Boeken

Kavel #: 5021

[Geschiedenis, Topografie] Handboek ten dienste van de Suikerriet-cultuur en de Rietsuiker-fabricage op Java [Total 5]

W. van Deventer / H.C. Prinsen Geerlings /
De Bussy
1906-1931
5 delen, complete set.
Gebonden, verguld gepreegd rood linnen.
Sommige bindingen nogal sleets.
Deel 4 heeft goede (uitvouwbare) kaarten:
Britsch-Indie, Formosa, Java, Cuba, Mauritius, Reunion, Hawaii en de wereldproduktie van rietsuiker.
Richtprijs: € 40 - € 80