V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 4201-4500 Cartografie

Kavel #: 4201

[Kaarten] Nederlands Oost-Indië [Totaal 15]

J.W. Stemfoort / J.J. ten Siethoff
Batavia
Topografisch Bureau / Topografische Inrichting
1901-1907
15 Kaarten van Nederlands Oost-Indië.
Kleurenlithografie op papier, op linnen gelijmd.
Hier en daar roestvlekkig/verkleurd aan een deel van de achterkant, nooit de kaarten aantastend.
Op de rug gestempeld: Algemeene Secretarie.
Titels:
Het Eiland Bangka / Het Eiland Blitoeng / Riouw (Rijau-) en Lingga-Archipel 86 x 60,5 cms (1898)
Wester-Afdeeling van Borneo 88 x 61,5 cms (1898)
Kleine Soenda-Eilanden, 60 x 87 cms (1898)
Zuider- en Ooster-Afdeeling van Borneo 65 x 92 cms (1899)
Zuid-Sumatra 88 x 61,5 cms (1901)
Nederlandsch Oost Indischen Archipel 86,5 x 60,5 cms (1901)
Celebes / Zuid-West Celebes 89 x 62,5 cms (1901)
Residentie Sumatra’s Oostkust en Tapanoeli en de onafhankelijke Bataklanden 61,5 x 88 cms (1902)
Borneo 68 x 79,5 cms (1902)
Midden-Sumatra 88 x 61,5 cms (1903)
Sumatra’s Westkust / Fort de Kock / Padang 60,5 x 86,5 cms (1903)
Noord Sumatra / Groot Atjeh 86,5 x 60,5 cms (1904)
West Java 86 x 60 cms (1905)
Oost Java 87 x 60,5 cms (1906)
Midden Java 88 x 61,5 cms (1907)
Alle in uitstekende staat.
Zeldzaam.
Richtprijs: € 500 - € 1000