Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5007

[Manuscripten] Ontvangstboek van Koninklijk Bezoek aan de Universiteit van Amsterdam [Totaal 2]

Gebonden, verguld gepreegd rood kalflseer (maroquin).
Binnenzijde bekleed met handgemaakt kleurgestempeld gepreegd papier.
Pagina’s: handgeschept papier met twee verschillende watermerken.
Eerste pagina blanco.
Tweede pagina:
Album der Hooge Bezoekers der Universiteit van Amsterdam. Geopend op den 27e april 1892 ter herdenking van het Koninklijk bezoek.
Handgesigneerd in bruine inkt door Wilhelmina en Emma.
Derde pagina:
Eere-promotie van H.M. de Koningin op vrijdag 9 september 1938.
Handgesigneerd in bruine inkt door Wilhelmina, Juliana en Bernhard.
Overige pagina’s leeg.
Met:
De bijbehorende veren pen, zilver, drie merkjes, 16 karaats gouden punt door Leroy W. Fairchild, New York, No. 8, in een donkerrood leren cassette bekleed met donkerblauw fluweel, van A.W. Faber, Paris.
Richtprijs: € 200 - € 400