Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 2001-2500 Boeken - Topografie en Geschiedenis
.... [2017] [2018] [2019] [2020]

Kavel #: 2020

[Tijdschriften] WWII

1939-1946
Grote stapel kranten, boekjes, pamfletten etc. over WWII.
Meeste vanuit een wat Duits standpunt.
Wat rafelig, vuil.
Titels:
Algemeen Handelsblad, Het Leven Geïllustreerd, De Stormmeeuw, De laatste vlucht van T for Tommy, Een half jaar Vrijheid, De slag om Groot-Brittannië, De slag om Zutfen, Oorlogsvliegtuigen der Belligerenten, Nationaal Socialistische Beweging in Nederland programma en toelichting, Wapens!, Eisenhower’s own story of the war, Hitler in Polen (gesigneerd door Kesselmeier) Demonendans op de Geitenberg, Balans der Fronten, Storm SS, Legerkoerier in veldtenue, Waarom oorlog met Stalin ? De wg tot gemeenschap, tik-tak Tik-tak voor het te laat is, Rede van den Rijkskanselier Adolf Hitler 11 december 1941, Volk en Vaderland, De Zwarte Soldaat, Der Mittag, Nieuwe Apeldoornsche Courant, Deutsche Zeitung.
Richtprijs: € 30 - € 60